70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Mikro Kasa to portal porównywarka Finansowa pożyczek i chwilówek online

Mikro Kasa nie mogłaby tak prężnie się rozwijać, gdyby nie jej wspólnicy. Tylko u nas znajdziesz tak wiele możliwości współpracy.

Kliknij i zacznij zarabiać

Sieć lombardów w całej Polsce.

Mikro Kasa to nie tylko pożyczki online, ale także pożyczki pod zastaw. 

Zgodnie z nową ustawą, firma udzielająca pożyczek pod zastaw, czyli każdy lombard traktowana jest jako instytucja finansowa. Tego rodzaju przedsiębiorstwo posiadać musi kapitał zakładowy w wysokości 200 000 złotych. W Mikro Kasa doskonale wiemy, że osiągnięcie takiej kwoty dla małych przedsiębiorców jest praktycznie niemożliwe, dlatego aby dotrzeć do klientów w całej Polsce stale nawiązujemy nowe kontakty z właścicielami mniejszych lombardów, którzy unikają w ten sposób zamknięcia ich interesu.

Co zyskujesz wchodząc w spółkę z Mikro Kasa?

Mikro Kasa jest pośrednikiem wiodącej marki lombardów na rynku, czyli firmy Polski Lombard. Decydując się na zostanie naszym wspólnikiem zyskujesz:

Prężnie rozwijającego się partnera biznesowego, który nastawiony jest na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Wszystkich swoich wspólników otaczamy należytą pomocą oraz opieką.

Opieka indywidualnego konsultanta, z którym możesz skontaktować się o każdej porze. Twój opiekun odpowiedzialny będzie za odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z prowadzeniem biznesu.

Odciążenie od prowadzenia wszelkiej dokumentacji związanej z prowadzeniem lombardu, w tym dokumentów, które wymagne są przez Urzędy Skarbowe oraz Komisje Nadzoru Finansowego.

Możliwość reprezentowania największej firmy lombardów w Polsce, której logo, nazwa oraz marka jest świetnie rozpoznawalna na rynku.

Możliwość wzięcia niskooprocentowanej pożyczki na rozwój Twojego biznesu. Dzięki niej możesz przenieść się do lokalu w lepszej lokalizacji, rozbudować swój aktualny lokal lub magazyn, a nawet kupić nowy sprzęt potrzebny do prowadzenia lombardu.

Współpracę z firmą działającą całkowicie legalnie, posiadającą odpowiednie wpisy do rejestrów oraz kapitał zakładowy.

Z kim chce współpracować Mikro Kasa?

Wspólnikiem Mikro Kasy zostać może każdy przedsiębiorca posiadający legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz lokal przystosowany do prowadzenia lombardu oraz magazynu zastawianych przedmiotów. Ponadto liczą się dla nas cechy takie jak ambitność oraz pracowitość, które są niezbędne do zostawiania naszej konkurencji daleko w tyle.

W jaki sposób można nawiązać z nami współpracę?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Mikro Kasa lub masz jakieś dodatkowe pytania jej dotyczące skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie.

 

Najskuteczniejsza reklama w sieci.

Inną możliwością współpracy z Mikro Kasa jest reklama Twojej działalności na naszych stronach internetowych. Mikro Kasa to nie jedyna witryna prowadzona przez naszą firmę. Zasięgi wszystkich naszych stron sięgają nawet kilkanaście tysięcy odwiedzających dziennie. Z tego powodu dajemy każdemu przedsiębiorcy możliwość zareklamowania jego firmy na naszej stronie internetowej. Baner reklamowy z nazwą Twojej działalności oraz jej krótkim opisem z pewnością zwiększy zasięg Twojego przedsiębiorstwa oraz liczbę jego klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany zareklamowaniem Twojej działalności na jednej z naszych stron internetowych jeszcze dziś skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie.