70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Tradycyjne zdjęcie nad morzem

Tradycyjne zdjęcie nad morzem

wiadomości łeba

Zbliża się czas letnich wakacji, urlopów oraz słonecznej pogody. Setki a nawet dziesiątki tysięcy turystów nie tylko z Polski wybierze się nad Morze Bałtyckie. Wspaniałe krajobrazy, szerokie, piaszczyste plaże, wydmy oraz dodatkowo wysokie fale, to wspaniały nadmorski pejzaż.

Klasyczne zdjęcie nad morzem

 

Idealne miejsce na odpoczynek, istne szaleństwo oraz wspaniała okazja na spędzenie wolnego czasu z ukochaną rodziną oraz znajomymi. Jest tyle najlepszych miasteczek nieopodal morza, że aż strasznie ciężko jest zdecydować się na dokładny kierunek. Łeba, Jastarnia, Świnoujście, Kołobrzeg, to z pewnością miejscowości jedne z licznych cudownych miejsc w naszym państwie. Swój wolny czas na urlopie można spożytkować na rzeczywiście wiele różnorakich sposobności – podróże statkiem, na skuterze wodnym czy też na dmuchanych bananach to wspaniałe zabawy na wodzie. W niektórych miasteczkach dostępne są również wesołe miasteczka dla dzieciaczków oraz dodatkowo maszyny z różnymi grami. Skorzystają z nich też dorośli, ponieważ nie jest to zabawa tylko dla dzieci.

Świetnym pomysłem jest również sesja nad morzem. Wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki, słońce, a co za tym idzie idealne oświetlenie, to wspaniałe warunki techniczne do robienia fotografii.

Klasyczne zdjęcie nad morzem będzie doskonale prezentowało się w albumie rodzinnym. Fotografia, kiedy turlamy się z wydm, to tylko jeden przykład. Możemy również uzbroić się w wodoszczelne opakowanie do naszego sprzętu fotograficznego oraz wykonać taką sesję w morzu albo nawet pod wodą.

Są to z całą pewnością bardzo kreatywne pomysły na fotografie, które zaciekawią naszych przyjaciół oraz bliskich. Trzeba pamiętać o tym, by z obiektywami bardzo uważać na plaży – upadnięcie naszego obiektywu do piasku może zwiastować jego awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments