70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Sprzątanie Bobolice zadzwoń 666484444

Sprzątanie Bobolice zadzwoń 666484444

Sprzątanie po remoncie

Nowe meble, pomalowane ściany, zupełnie odnowione podłogi… brzmi pięknie? Remont to fajnemu sprawa! Można zupełnie odmienić swoje istnienie, nawet za nieduże pieniądze. Oprócz zastrzyku gotówki trzeba mieć jeszcze dobre projekty i odrobinę kreatywności. Efekt może powalać! Ale co zrobić, kiedy to ciężka warstwa kurzu, pokrywająca całe życie, zwala domowników z nóg? Wtedy prawdopodobnie odebrać wspaniałe pierwsze wrażenie… Poremontowe pobojowisko to silna walka z klimatem i szybkością! Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z podstawowymi czasami po remoncie, zaproponujemy Ci!

Sprzątanie Barwice zadzwoń 666484444

 

Odkurzanie – worki syntetyczne

Wmawianie sobie, że wystarczy jedynie napór woli, w niczym Ci nie pomoże… Musisz dokładnie zakasać rękawy i odkryć w sobie siłę. Kto w Ciebie uwierzy, jak nie Ty! Jeśli przeraża Cię wizja, że nie wiesz od czego zacząć, wyznacz sobie bardzo przydatny harmonogram pracy. Na start przyczyniło się uporać z wszelakim kurzem, który na dodatek porusza się także w miejscach. Zastosuj do tego odkurzacza!

agd odkurzacze

agd odkurzacze

To niewątpliwie żaden żart. Odkurzacz zbierze wszystko, co zechcesz pod warunkiem, że dostarczysz go w znaczące worki! Do tego standardu zanieczyszczeń idealne będą worki syntetyczne ze karty swiat workow. Mikrowłókno, z jakiego są wykonane, czyta a przede wszystkim zatrzymuje za nich kurz, pył i roztocza.

Ponadto odkurzacz zaopatrzony w takie worki, nie emituje dodatkowego kurzu na zewnątrz, dzięki czemu nie powiększa się na różnego sposobu powierzchniach. Twoja działalność jest to sens, a płuca mogą czuć się bezpieczne! Możliwe, że trzeba będzie zaskoczyć odkurzaczem kilka razy, ponieważ kurz będzie chyba osiadał stopniowo. Między cyklami odkurzania odczekaj więc kilka sekund. Dobrze byłoby także odkurzyć ściany z pyłu specjalną końcówką do odkurzacza. Tworzy ona stan szczotki, jednak miej, aby tworzyła ona miękkie włosie, żeby nie porysować ścian czyli nie zdrapać farby. Worki syntetyczne pomogą Ci uporać się spośród ostatnim najtrudniejszym przeciwnikiem.

Zobacz również pożyczka CreditStar

Kiedy to pojąć?

Po odkurzeniu wszystkich pomieszczeń czas zadziałać wodą! Woda jest zgodna na wszystko, jednak bez wody na pewno nie posprzątasz po remoncie. Nalej więc dużo wody do miski lub wiadra, zaopatrz się w morze ścierek i wdrażając od góry, powycieraj wszystkie karnisze, meble, a nawet kontakty. Nie zostaw o wnętrzach szafek, półkach i ewentualnych sprzętach. Nawet odpowiednio zabezpieczone, zbierają kurz. Tylko wtedy weź się za podłogi. Pomocna prawdopodobnie żyć odrobina octu. Tutaj też raczej będzie trzeba powtórzyć tę funkcję 2-3 razy.

Niestety nawet, jeśli mogłoby się wydawać, że kurzu nie widać toż nie znaczy, że go nie ma. Kiedy już wszystko dokładnie spłuczesz wodą z octem, możesz zabrać się za okna. Nie osiągaj tego wcześniej, bo a tak cały kurz ze ścian, sprzętów i podłóg osadzi się na nich. Okna umyj najpierw od wewnątrz, później na zewnątrz. Tylko na jednym końcu możesz powiesić zasłony, położyć dywany i rozłożyć dodatki. Po takim zaplanowanym, konkretnym sprzątaniu Twój odnowiony dom olśni blaskiem nie tylko domowników, ale również gości!

Artykuł przygotowany przez firmę Świat Worków specjalizującą się w sprzedaży worków do odkurzaczy.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments