70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Skup samochodów Cedynia tel 887 332 665

Skup samochodów Cedynia tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz pojazd i chcesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na dodatkowy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci znane zasady i gwarancję uczciwości. Nie przewidujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz z niego posiadać, tak jak do tej pory. Możesz uzyskać pożyczkę na dowlony plan a bez miejsca jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej energie i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę wymagasz być całym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na swej stronie internetowej, uwzględniając w nim ilość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przeprowadzony przez polski układ, który stanowi do Twojej siły na stronie głównej.

3. Po wypełnieniu wszelkich informacji w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci każde potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pożądane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwie w kwestie samochodu stanowimy w okresie pożyczyć Ci większą liczbę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu również indywidualnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z naszym agentem.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby wziąć pożyczkę?

Nie domagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jedynego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby wziąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Istnieją wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która składa, że kredytobiorca przenosi na firmę udzielającą kredytu, prawo własności mebla będącego tematem zastawu. Na sił umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w domowym posiadaniu, a firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też płaci za jego eksloatację, tak jak stanowiło wtedy stanowisko do tej pory. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań płynących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments