70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Promocja Biedronka

Promocja Biedronka – Moja Biedronka bon 1000 zł – Biedronka to najcięższa sieć supermarketów w wszelkiej Polsce w której można dokonywać regularne zakupy.

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Nagroda w imprezie jest Karta podarunkowa Moja Biedronka o nominale 2000 zł. Wszystkie zabiegi z karty możesz wydać na zakupy w dowolnym sklepie biedronka na placu całego kraju.

wejdz i odbierz karte do biedronki 750

Uczestnictwo jest wolne, aby realizować w zabawie wystarczy kliknąć na przycisk podać maila oraz dane adresowe dostawy nagrody.

Zachęcamy do zabawy z nami możesz właśnie zyskać!

Informujemy, że promocja Biedronka nie jest ustanawiana przez sklep Biedronka. Wszelkie reklamacje dotyczące promocja Biedronka prosimy iść do organizatora. Kierowanie reklamacje bezpośrednio do sklep Biedronka dotycząca kampanii promocja Biedronka będzie bezpodstawne.

Darmowe bony do biedronki – dokonaj w nagrodę zakupy za 1000 zł

Nowa fantastyczna akcja, z biedronką w wartości głównej. Nagroda w wysokości 2000 zł na zakupy w dowolnym sklepie Biedronki …

Sklepy Biedronka codziennie odwiedzane są przez tysiące kupujących. Cenimy jakość materiałów, szeroki wybór oraz nowości.

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Przez zeszłe lata kupujący zwrócili opinię na wzrost sklepu i utrzymywanie ciekawych ofert do odbiorców. Niewątpliwie wszystkie akcje, które realizowane były przez sieć Biedronka cieszą się powodzeniem. Częstotliwość dostaw oraz danie o wartość usług oraz owoców powoduje, że sklep umieszcza się w czołówce najchętniej odwiedzanych marketów w Polsce. Poza tym w stopniach, takich jak już, a zatem kiedy łączymy się do Bożego Narodzenia, jako klient oczekujemy marki na ostatnim szczeblu.

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Z pewnością biedronka istnieje w kształcie sprostać naszym oczekiwaniom. A teraz pytanie. Komu nie przydała żeby się ekstra gotówka tuż przed świętami? Kto nie chciałby dodatkowych środków na handle na stół wigilijny lub prezenty dla najbliższych? Tak nie ma odpowiedzi przeczących. Stąd nowa akcja.

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Na zbytu w tych pojawiła się rewelacyjna oferta. Nie istnieje co prawda tworzona bezpośrednio przez Biedronkę, przecież toż tak sklep jest gwiazdą. Otóż wystarczy zarejestrować się na kartce, by uzyskać start w losowaniu niebagatelnej nagrody. Nagrodą jest 2000 zł na karcie podarunkowej, z ofertą używania jej w jakiejś ilości w dowolnym sklepie sieci Biedronka na placu całego kraju.

Organizator akcji odpowiedzialny jest zbyt wszelki przebieg, stąd prośba by każde zapytania kierować wprost do inicjatora akcji. Biedronka nie odpowiada za regulaminy, jest wyłącznie pośrednikiem w odległości do osiągnięcia rewelacyjnej nagrody. Bo komu ekstra nie przydało żeby się 2000 zł na zakupy?

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Taka oferta i wtedy też przed świętami, to niesamowita okazja do nadgonienia domowego budżetu i zrobienia radości bliskim. Ponadto pieniądze są do skorzystania na karcie, to nikt nie wymaga od nas wydania całej kwoty jednorazowo. Jest ostatnie niepowtarzalna z najciekawszych ofert konkursowych, jaka pojawiła się na zbytu w ostatnich miesiącach.

Klient nic nie ryzykuje wystarczy, że zapisze nasze informacje na kartce internetowej oraz automatycznie bierze start w konkursie. Bez wyjeżdżania z domu, bez zbierania naklejek, kodów czy zarządzania pieniędzy można zyskać od organizatora kartę z gotówką do wykorzystania.

Promocja Biedronka Chojnów nagroda moja Biedronka

Zobacz również moja biedronka

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments