70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Zawsze chciałeś zostać inwestorem, ale kompletnie się na tym nie znasz? Denerwują Cię zbyt niskie oprocentowania lokat bankowych? Dysponujesz dodatkową gotówką, na której chciałbyś zarobić?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi: TAK Mikro Kasa ma dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Wiemy jak niestabilne są sposoby inwestowania pieniędzy dostępne na rynku w Polsce, dlatego wszystkim naszym klientom stworzyliśmy możliwość udzielania pożyczek społecznościowych. Pożyczka społecznościowa to pożyczka udzielona przez osobę fizyczną za pośrednictwem legalnej firmy finansowej.

Dlaczego nasze pożyczki społecznościowe są w 100% bezpieczną inwestycją?

Aby jak najlepiej zadbać o interesy naszych wspólników, wszystkie pożyczki społecznościowe, jakich jesteśmy pośrednikiem zabezpieczone są przedmiotem zastawu. Oznacza to, że klient ubiegający się o pożyczkę społecznościową, na czas wpłaty swojego zobowiązania, przekazuje nam przedmiot zastawu, którego wartość musi przewyższać kwotę udzielonej pożyczki. Jeżeli klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie jego przedmiot zastawu zostanie sprzedany, a cały zysk z niego przekazany dla osoby udzielającej pożyczki społecznościowej.

W jaki sposób można udzielać pożyczek społecznościowych w Mikro Kasa?

Każda osoba zapisująca się do naszego programu udzielania pożyczek społecznościowych dostaje dostęp do specjalnej strony internetowej. Na tej stronie internetowej znajdziesz listę wszystkich potencjalnych klientów ubiegających się o pożyczkę społecznościową. Ponadto uzyskasz stały dostęp do ich danych osobowych, opisu przedmiotu zastawu, oczekiwanej kwoty pożyczki oraz oprocentowania tej pożyczki. Wystarczy, że wybierzesz jednego z pożyczkobiorców, a kwota pożyczki o jaką się ubiega zostanie odjęta z Twojego konta na naszej stronie. Ponadto przez całą dobę możesz śledzić wszelkie zmiany związane z udzielonymi przez Ciebie pożyczkami oraz sprawdzać, jaki jest stan spłaty Twojego zobowiązania. Pieniądze zgromadzone na koncie na naszej stronie internetowej możesz bez ograniczeń przelewać na swoje rachunki bankowe lub inwestować w udzielanie kolejnych pożyczek społecznościowych.

Ile można zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Każdy z naszych inwestorów dostaje od naszej firmy stałą prowizje od wszystkich jej obrotów. Na resztę zarobków, związanych z udzielaniem pożyczek społecznościowych, składają się:

odsetki od udzielonych pożyczek,

odsetki związane z nieterminową spłatą pożyczki,

pieniądze pochodzące z ewentualnej sprzedaży przedmiotu z zestawu,

opłaty ponoszone przez pożyczkobiorców za przesuwanie lub opóźnianie terminu ostatecznej spłaty zobowiązania.

Pierwsze zyski z udzielania pożyczek społecznościowych nasi inwestorzy osiągają już po 30 dniach od udzielenia pierwszej pożyczki.

Jak zostać inwestorem w pożyczki społecznościowe?

Jeżeli nasza oferta współpracy Cię zainteresowała i chcesz zostać pożyczkodawcą pożyczek społecznościowych skontaktuj się z naszym pracownikiem telefonicznie lub mailowo, a przedstawi Ci on indywidualną ofertę współpracy.