70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Każdy potrzebować może większego kredytu na raty, jednakże banki udzielają ich bardzo wąskiej grupie osób. Ich skomplikowane procedury, weryfikacja potencjalnych klientów we wszelkich możliwych rejestrach oraz dokładne prześledzenie ich sytuacji finansowej i zawodowej skutecznie odstrasza wiele osób od ubiegania się od kredyt w banku.

Mając świadomość tak dużej luki w ofercie produktów finansowych, cieszącą się wielkim zainteresowaniem Mikro Kasa nie mogła przejść obok niej obojętnie. Specjalnie dla wszystkich Polaków stworzyliśmy ofertę kredytu na raty, dostępnego dla wszystkich.

Na co można wziąć kredyt na raty w Mikro Kasa?

Nasz kredyt na raty wziąć możesz na generalny remont domu lub mieszkania, kupno nowego samochodu, zakup nowego sprzętu elektronicznego lub sprzętu AGD, organizacje wyjątkowego przyjęcia z okazji chrztu, ślubu, komunii świętej, okrągłej rocznicy ślubu, urodzin lub imienin. Nasz kredyt na raty uzyskać możesz nawet na otworzenie własnej działalności oraz z powodu każdej innej okazji, na jaką potrzebujesz większej gotówki.

Jaką kwotę może osiągnąć kredyt na raty w Mikro Kasa?

W Mikro Kasa swoim klientom nie narzucamy żadnej minimalnej ani maksymalnej kwoty kredytu, o jaką mogą się ubiegać. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, a kwota udzielonej pożyczki dopasowana jest do oczekiwań oraz możliwości klienta.

 Kto może ubiegać się o kredyt na raty w Mikro Kasa?

O kredyt na raty w Mikro Kasa ubiegać może się każda pełnoletnia osoba legitymująca się ważnym dowodem osobistym.
Kliknij i wygeneruj oferty

 

W jaki sposób przebiega cała procedura związana z wzięciem kredytu na raty w Mikro Kasa?

Nasza procedura udzielania kredytu jest niezwykle krótka i przebiega już w czterech prostych krokach:

Krok 1 – złożenie wniosku.

Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć, aby uzyskać kredyt na raty w Mikro Kasa, jest złożenie odpowiedniego wniosku. Możesz to zrobić za pomocą formularza online dostępnego na naszej stronie internetowej, pisząc do nas wiadomość SMS, kontaktując się telefonicznie z naszym konsultantem lub odwiedzając jeden z naszych punktów stacjonarnych, które znaleźć można w całej Polsce. We wniosku o udzielenie kredytu na raty należy podać swoje podstawowe dane osobowe, krótką informację o sytuacji finansowej oraz zawodowej, a także oczekiwaną kwotę kredytu, jaką chcemy uzyskać.

Krok 2 – weryfikacja potencjalnego klienta.

Pracownik przyjmujący Twój wniosek zweryfikuje prawidłowość podanych przez Ciebie danych. Ponadto sprawdzi on czy Twoja sytuacja zawodowa oraz finansowa spełnia wymagania dotyczące uzyskania oczekiwanej przez Ciebie kwoty kredytu.

Krok 3 – podpisanie dokumentów.

Jeżeli powyższe kroki przebiegną pomyślnie, nasz pracownik przedstawi Ci umowę wzięcia kredytu na raty w Mikro kasa. W tym dokumencie znajdziesz informacje takie jak kwota kredytu, oprocentowanie kredytu, terminy oraz wysokość spłaty rat, ostateczny termin spłaty, Twoje dane osobowe, dane naszej firmy. Przed podpisaniem umowy sprawdź ich prawidłowość oraz zapoznaj się z dołączonym do umowy regulaminem świadczenia naszych usług. Jeżeli zdecydowałeś się na przeprowadzenie formalności online dokumenty te uzyskasz na swój adres mailowy.

Krok 4 – wypłata pożyczki.

Po dopełnieniu wszelkich formalności Mikro Kasa wypłaci Ci kwotę pożyczki. Możemy to zrobić przelewem natychmiastowym na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy lub wręczyć Ci pożyczkę gotówką do ręki.

Czy można przesunąć termin spłaty rat w Mikro Kasa?

Nasza pożyczka na raty jest bardzo elastyczna, dlatego nasi klienci mają wpływ na swoje raty. Zwiększanie lub zmniejszanie ich kwoty oraz wszelkie zmiany terminu spłaty rat wynegocjować możesz kontaktując się z naszym pracownikiem w infolinii lub dzwoniąc do konsultanta udzielającego Ci pożyczkę.