70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Mini Ratka

Mini Ratka

„Mini Ratka” czyli pożyczka gotówkowa Powszechnej Kasy Oszczędnościowej Banku Polskiego. Artykuł opisuje „Mini Ratkę” czyli pożyczkę gotówkową PKO BP. Artykuł przedstawia zasady na jakich przyznawana jest pożyczka, jej Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania i możliwości.

 

Chcę opowiedzieć o „Mini ratce”, czyli kredycie PKO BP. „Mini ratka” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ofert Powszechnej Kasy Oszczędnościowej Banku Polskiego. Pierwsza odsłona tej oferty kredytowej miała miejsce ponad siedem lat temu. Czy zmieniło się cos w tej pożyczce? Czy jest opłacalna dla obecnych oraz nowych klientów PKO BP? Postaram się te informacje przekazać państwu w tym artykule.

Od pierwszej edycji „mini ratki” wprowadzono wiele zmian, które okazały się korzystne nie tylko dla banku, ale również, dla klientów. Obecnie „mini ratka” to pożyczka gotówkowa, której kwota może wynosić od tysiąca do nawet stu dwudziestu tysięcy złotych. Jest skierowana do bardzo szerokiego grona klientów, ponieważ nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Jej oprocentowanie jest bardzo atrakcyjne w porównaniu do innych form kredytowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 3,46% dla nowych klientów, oraz dla osób, które przenoszą swoje kredyty do PKO BP. Nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń, jeśli nasza kwota pożyczki wraz z kosztami kredytowanymi wynosi dwadzieścia cztery tysiące złotych.

Wystarczy nam w tym przypadku tylko wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy przed złożeniem wniosku. Bank PKO BP oferuje również ubezpieczenie pożyczki na bardzo dobrych warunkach, ubezpieczenie nie jest konieczne, jednak może być przydatne, ponieważ w wyniku różnego rodzaju zdarzeń losowych możemy nie być zdolni do spłaty zobowiązania wobec Banku. Oferowana pożyczka „Mini Ratka” to minimum formalności dla klientów.

Jest pożyczką na dowolny cel, na przykład świetnie przyda się na zbliżające wakacje. Wniosek możemy złożyć w oddziale banku, co jest świetną opcją dla nowych klientów, oraz osób, które decydują się przenieść swoje kredyty z innych banków. Wniosek możemy również złożyć poprzez swoje internetowe konto w serwisie PKO BP. Wypłata środków następuje już nawet w dniu złożenia wniosku. Mam nadzieję, że w pewnym stopniu przekazałam państwu swoją wiedzę na temat „Mini Ratki”.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments