70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W niniejszym terminie jego wartość osunęła się bowiem o ponad 2,5 tys. USD, co stanowi dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z gwarancją nie jest czynnikiem do zabaw dla dużo kobiet. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o końcu w sukcesu działalności górników idzie to wyraźnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najaktualniejszych informacji dotyczy, że górnicy przeprowadzili w minionym ciągu samej z najgrubszej sprzedaży własnych środków z powodzie bieżącego roku. W pracy może toż zatem oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na granicy rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać

Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w minionym etapie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w porównaniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to jedynie niewielki ułamek, to korzystając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, stanowiła wówczas kolejna największa taka transakcja w współczesnym roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami potrafią sobie pozwalać na tworzenie własnej akcje i poznanie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do zamknięcia, bądź ponad zawieszenia własnej działalności, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów wchodzi do najszybszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC otwierają się oni radzić, zwiększając presję sprzedażową na zbycie.

Jeśli sytuacja na placu się nie poprawi i wartość BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może okazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w wynik którego dojdzie do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments