70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kobiety Mafii 2 Chociwel gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Chociwel gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za więc w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto również wspomnieć o aktorach grających kluczowe role. Pewnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 szanują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej grupy dostajemy wątki trzech różnych formie, które w którymś okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka osiąga wielkie plany, żeby odmienić nasze mieszkanie na skuteczniejsze. Podpisuje ona kontrakt na wysoki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu marzy położyć się na całe życie. W ostatnim samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, choć nie stanowi dla niej więc prawe, ponieważ przez wszystkie jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej chwile w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmianie Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie znajduje swojego przyszłego męża Amira, który oddaje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest materiał Darii i jej układ z Kolumbijczykami. Z nieznanych przyczyn ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końca tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej panowanie nad rynkiem, jednak historia kończy się utratą towaru i odpowiednimi problemami. Niania pozostaje w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, a wtedy rzeczywiście Daria jest wcale przygotowana do nowoczesnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców i dziś znajduje się na szczycie gangsterskiej drabiny. To w jej problemie pojawiają się nowoczesne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, dodając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i uświadamiania ich z pewną, kluczową pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w imprezę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród tego, że potrafi wybrać z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi całkiem przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją twarz w obrót wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w wczesnej połowie filmu Vegi i w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi że sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny pracy nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja przemieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to odpowiednio tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz cechuje się dobrze na ekranie. Widz oglądając go trzyma poczucie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest logiczny także z wszystkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich aktywności jest jak daleko znany na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem pracy z faktami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego fani i im więc daje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments