70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj ogłoszenie

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Szukasz strony, która oferuje umieszczanie ogłoszeń online zupełnie ZA DARMO? Chcesz sprzedawać swoje przedmioty w sieci? Taką stronę znajdziesz właśnie u nas!

Na stronie z darmowymi ogłoszeniami, którą obsługuje Mikro Kasa, śmiało możesz umieszczać ogłoszenia o: poszukiwaniu pracy lub pracownika, sprzedaży nieruchomości, takich jak mieszkania, domy, działki oraz pola, wynajmie nieruchomości oraz lokali usługowych, zwierzętach czekających na adopcję w domach tymczasowych lub schroniskach. Możesz tu także sprzedać elektronikę, sprzęt RTV i AGD, ubrania, buty, zabawki, artykuły dla zwierząt, meble lub każdy inny przedmiot, jakiego chcesz się pozbyć!

Na naszej stronie z ogłoszeniami znajdziesz tysiące produktów z całej Polski, a wszystkie w najniższych cenach! Idealne na prezent z każdej okazji.

Rejestracja i dodawanie ogłoszeń na naszej stronie internetowej jest banalnie prosta:

Krok 1 – Wypełnij formularz dostępny w zakładce Rejestracja. Podaj w nim swoje podstawowe dane osobowe, adres email, który jest niezbędny do weryfikacji oraz numer telefonu, a następnie kliknij zarejestruj.

Krok 2 – Zaloguj się na swoją skrzynkę email i znajdź mail od naszej strony. Kliknij w przesłany Ci link rejestracyjny.

Krok 3 – Zaloguj się na naszej stronie internetowej podając swój login oraz ustawione wcześniej hasło.

Krok 4 – Przejdź do zakładki Dodaj ogłoszenie. Umieść tam kilka wyraźnych zdjęć sprzedawanego przez Ciebie przedmiotu, jego dokładny opis oraz specyfikacje, a także oczekiwaną przez Ciebie kwotę za jaką chcesz go sprzedać. Nie zapomnij także zaznaczyć możliwości dostarczenia go do kupującego.

Krok 5 – Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę wiadomości na naszej stronie internetowej oraz odpisuj na odpowiedzi na swoje ogłoszenia.